Palmyra Club Nabeul

780 termínů
od 10 290 Kč

Palmyra Club Nabeul

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka s all inclusive Tunis - all inclusive Nabeul - all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Tunisko - německé cestovní kanceláře

Nabeul je hlavním městem poloostrova Cap Bon. Nachází se nedaleko od hlavního města Tuniska. Přímořským bulvárem je spojen s nedalekým Hammametem. Letovisko je nejvýznamějším centrem uměleckých a ručních prací. Za vidění rozhodně stojí zdejší proslulé hrnčířské a keramické výrobky.Nabeul také proslavily jemné výšivky, krajky, krásné koberce.

Nabeul - dovolená

Město je proslulé tradičním řemeslným uměním a výrobou tuniské keramiky.Zdobí nejen okna a dveře domů, ale i krásnou mešitu Habiba Bourguiby. Okouzlí Vás píščité pláže s pozvolným vstupem do moře. Až se Vám už nebude chtít lenošit na pláži, vyberte si některý z výletů. Na př:výlet pirátskou lodí, nebo výlet na Saharu a zahaleni se projet na velbloudu, navštívit třetí největší koloseum na světě a uvidět oásu, vidět výrobu ručně vázaných koberců s možností koupě. To všechno je Vaše dovolená s dětmi.

Nabeul - dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi, oupání, slunění, hraní si, sportování, plážové hry a to vše okořeněné pěkným výletem.

Nabeul - ubytování a strava

Ubytování v kvalitně zařízených hotelech s ochotným personálem. Zdejší kuchyně středomořského charakteru s tureckým vlivem je chutná a její kvylitu doplňujw místní červené víno.

Nabeul - zájezdy se slevou

Vyrazíte do Nabeulu? Vyhledáme pro Vás ubytování a vyhledáme tu nejzajímavější slevu.(slevy pro seniory, pro stále zákazníky, first a last minut, dětské slevy atd).

Tunisko - Nabeul - all inclusive
Tunisko - Nabeul - all inclusive
Tunisko - Nabeul - all inclusive
Tunisko - Nabeul - all inclusive
Naši partneři

Djerba last minute, Maroko all inclusive

Tunis all inclusive, Tunis last minute, Dovolená senior 55 plus